Meist

PLAADIMÄGI- see on koht, kus on aastakümneid plaate müüdud, ostetud ja vahetatud.

„Mägi“ sai alguse kaupluse „Rekord“ aknalaualt ja leidis 1982. aastal püsiva koha Harjumäel. Parimatel aegadel oli seal pühapäeva keskpäeval plaadihuvilisi lausa murdu koos! Ajad on olnud muutlikud. Kõige viletsamad olid Plaadimäe jaoks ehk üheksakümnendad, kui „mäe pealt“ sai peamiselt ainult naaberriigis toodetud piraatkoopiaid kroonide vastu vahetada. Hetkel koguneb samas kohas pühapäeviti käputäis CD-fänne. Plaaditurg ise aga liigub ringi – küll Aia tänavale, siis Balti Jaama turule või kirbukale. Siinkohal südamlikud tänud selle ürituse väsimatule eestvedajale Ahtole. Plaadisõbrad käivad Ahto plaaditurgudel, saavad hea annuse muusikat ja mõnusa omavahelise suhtluse osaliseks- jäägu see nii ka edaspidi.

Siin on aga „Plaadimägi“ tema tänases versioonis ehk www.plaadimägi.ee

Püüame müügis hoida plaate, mille peal on selgete muusikatunnustega heliteosed. Müügile tulevate vinüülide valik on seinast seina, st üritame olla võimalikult paindlikud muusikastiilide osas.

Meie plaan on, et see uus koduleht tegutseb klassikalise internetipoena. Samas loodame, et see Plaadimäe FB leht saab toredaks, sõbralike ja rahumeelsete melomaanide kohtumispaigaks.

Ja veel netipoest. Lubame omalt poolt paindlikku teenindust, kindlat pakendit ja kiiret tarnet. Püüame arvestada ka teie erisoovidega. Kuna Plaadimäe netipoodi ilmuvad tooted on meil laos olemas (kui ei ole erimärget eeltellimuse kohta), siis nobedad näpud on koheselt valmis need pakkima ja teele saatma.

Parimate soovidega

Teie Plaadimägi